Suknia jest najważniejszym elementem magicznego i wyjątkowego ślubu, wie o tym każda Panna Młoda. Co jednak z bielizną, która jest podstawą, a zarazem pięknym uzupełnieniem stroju? Kobiety, stające na ślubnym kobiercu bardzo często wybierają komplety bielizny ślubnej – pełen zestaw gorsetowy lub stanik, figi, stringi lub brazyliany, pas do pończoch i seksowne podwiązki.

Wszystko to może okryte być koronką, zrobione z delikatnego jedwabiu czy wygodnej i lekkiej mikrofibry. Przy wyborze należy kierować się przede wszystkim dobrym samopoczuciem i komfortem noszenia, na szczęście obecny rynek przedstawia nam niesamowite możliwości połączenia wygody z nutą elegancji i seksapilu.

Bieliznę należy idealnie dostosować do naszej sukienki, co rekomenduje portal modnewesele.com. Bardzo ważne jest, by nic nie wystawało i nie psuło tak dokładnie dobieranej kreacji. Decydując się na stanik, możemy skorzystać z szerokiej gamy wygodnych wielofunkcyjnych ramiączek, które dostosować można do wszystkich rodzajów kreacji. Sklepu oferujące bieliznę ślubną, powinny zawsze zaproponować kilka różnych rozwiązań, tak by klientka wyszła zadowolona ze swojego wyboru. Do góry naszej podstawy ubioru, dobrać można bardzo różne doły – od stringów, przez brazyliany po standardowe i najbardziej popularne figi.

Kolorystycznie, należy kierować się odcieniem naszej sukni ślubnej. Można skusić się na bieliznę w kolorze cielistym, która może dać niezwykły efekt dyskrecji. Panie, które czują potrzebę dołożenia nutki ekstrawagancji, często decydują się na element w odważniejszym kolorze, np. podwiązkę o krwisto-czerwonym odcieniu. Pamiętajmy jednak, by nie przesadzić, by dodatki nie przyćmiły naszej niesamowitej kreacji.

Wybierając sklep, w którym zaopatrzymy się w bieliznę ślubną, warto zwrócić uwagę na jakość i cenę oferowanego produktu. W tak ważnym dniu, trzeba skupić się na atrakcyjności, ale przede wszystkim na wytrzymałości i komforcie – nawet, jeśli oznacza to kupienie bielizny za stosunkowo wyższą cenę. W dniu naszego ślubu, chcemy czuć się przecież pięknie i pewnie, by z dumą wkroczyć z nowy etap naszego życia.