Reprezentująca Polskę załoga R-Six Team, startująca na katamaranie HH66, w nocy polskiego czasu, wygrała kolejny wyścig w klasie Offshore Multihull.

– Bardzo lubimy takie ekstremalne warunki, jakie panują na Antidze. Połowa naszego zespołu to zapaleni miłośnicy sportów motorowych, a druga połowa to jedni z najlepszych polskich żeglarzy. Niewątpliwie połączyła nas miłość do adrenaliny. Żeglowanie na naszym katamaranie przy wietrze dochodzącym do 25kt, budzi jeszcze większy dreszcz emocji niż rajdy samochodowe – przyznaje Robert Szustkowski, lider R-Six Team

Wczorajsza wygrana daje R-Six Team już cztery punkty przewagi nad konkurentami. Podczas wieczornej dekoracji nie liczyli się jednak tylko zwycięzcy. Najważniejsze tego dnia były dzieci z lokalnej szkoły podstawowej Cobbs Cross. Fundacja Orimari, Roberta Szustkowskiego oraz Caritas Polska przekazały uczniom wyposażenie pracowni komputerowej. W ręce dzieciaków trafiły m.in. laptopy, drukarki i skanery

Partnerem wspierającym R-Six Team jest serwis internetowej wymiany walut – Amronet.pl. W całych regatach startuje prawie 200 jachtów, uczestniczy w nich ponad 1500 żeglarzy. Antigua Sailing Week odbywa się już po raz 51.

Już dziś kolejny wyścig. Regaty oficjalnie kończą się w sobotę.

Czytaj więcej na: http://rsixteam.pl/aktualnosci-regaty/polacy-coraz-blizej-wygranej-w-antigua-sailing-week-na-karaibach/

 

Amronet.pl to zaawansowana technologicznie, innowacyjna i bezpieczna platforma umożliwiająca wymianę walut przez Internet.  Serwis obsługuje automatycznie wszystkie banki w Polsce, a także wpłaty międzynarodowe. Amronet.pl jest częścią jednej z największych w Polsce grup serwisów internetowych do wymiany walut online – Payholding Sp. z o.o.. W jej skład wchodzą również Gieldawalut.com oraz Pluskantor.pl.

Payholding sp. z o.o. dysponuje najnowocześniejszymi na internetowym rynku wymiany walut rozwiązaniami technologicznymi, opartymi o algorytm sztucznej inteligencji, wspomagający proces transakcji i obsługi Klienta.

R-Six Team 6601 to załoga katamaranu HH66, w której skład wchodzą Robert Szustkowski, Jarek Kazberuk, Tomasz Januszewski, Jacek Wysocki, Albert Gryszczuk i Robert Janecki, Alex Szustkowski. W 2016 roku R-Six Team wygrał regaty Multihull Cup Regatta. A w 2017, polski zespół zdobył puchar prestiżowych karaibskich zawodów Antigua Sailing Week..