Jesteśmy znanym nie tylko w Polsce, dużym przedsiębiorstwem, zajmującym się organizacją profesjonalnego i kompleksowego transportu. Naszą specjalnością jest transport zorganizowany, w tym nowoczesny business dla firm. W zakresie świadczonych przez nas usług znajdują się transfery lotniskowe (odbierzemy klienta z każdego lotniska w Europie), jak również popularne, “rodzime” transfery Kraków-Warszawa.

Organizujemy także najwyższej jakości przewozy vip – i różne inne przejazdy międzymiastowe i międzypaństwowe. Choć w branży transportowej działamy już od kilku lat, nie poddajemy się schematom i do każdego kolejnego zlecenia podchodzimy z otwartością i żywym zainteresowaniem, starając się sprostać wszelkim potrzebom i wymaganiom naszych klientów. Taka postawa ma swoje konsekwencje w postaci bardzo dużej ilości zleceń oraz zaufaniu klientów, którzy nie tylko wracają do nas z kolejnymi zleceniami, ale również polecają nasze usługi innym przedsiębiorstwom. Tajemnicą sukcesu naszej firmy jest nie tylko indywidualne podejście do każdego klienta, ale również zatrudniana przez nas kadra szoferów. Nasi kierowcy, oprócz tego, iż doskonale i bezpiecznie prowadzą wszelkie pojazdy, to jeszcze posiadają dobrą znajomość języka angielskiego. nikomu nie trzeba tłumaczyć, iż jest to szczególny atut w kontaktach z klientami zagranicznymi.

Auto2

Kolejną zaletą naszego przedsiębiorstwa jest posiadana przez nas flota – oferujemy wynajem ekskluzywnych samochodów. Dysponujemy luksusowymi, świetnie wyposażonymi limuzynami oraz komfortowymi i niezawodnymi busami vip, przeznaczonymi dla grup zorganizowanych. Nasze pojazdy są bardzo często poddawane przeglądom technicznym, co jeszcze bardziej podnosi ich bezpieczeństwo na drodze. To nie koniec atutów naszej firmy transportowej. Organizujemy:

  • transfery lotniskowe
  • przewozy vip
  • wynajem samochodów vip

Zajmujemy się przewozami międzymiastowymi i międzypaństwowymi, jednak mamy do zaproponowania coś jeszcze. Wspomnianą propozycją są atrakcyjne wycieczki po Polsce, jakie organizujemy dla zainteresowanych tym klientów. Jest to świetna forma rozrywki i zagospodarowania czasu wolnego, a także ciekawa forma promocji naszego kraju wśród klientów zagranicznych. Siedziba naszego przedsiębiorstwa mieści się w Krakowie, tam też zaczyna się nasz szlak. Oferujemy zwiedzanie Krakowa i jego zabytków. Dawna stolica Polski ma w sobie jeszcze sporo nieodkrytych tajemnic. Zapraszamy również do Wieliczki, gdzie znajduje się jedyna w swoim rodzaju kopalnia soli z wyjątkową Kaplicą św. Kingi. Polecamy też wyjazd do Zakopanego- miasta otoczonego niesamowitymi szczytami Tatr.

Auto9

Na koniec proponujemy wyjazd do Oświęcimia – jest to szczególna wycieczka, ponieważ pozostawia żywe wspomnienia na długie lata. Auschwitz tour, jak nazywają ten wyjazd obcokrajowcy to zwiedzanie pozostałości hitlerowskiego obozu zagłady, jaki funkcjonował tutaj w czasie II wojny światowej. Zapraszamy do skorzystania ze świadczonych przez nas usług. Nasza firm transportowa oferuje transfery lotniskowe i przewozy vip, a także wycieczki.

 

źródło: http://www.krakow-executive.com/pl/20/wynajem-samochodu-z-kierowca